Dostawa


Wnatural stawia sobie za cel, aby dostawa produktów była dla Państwa jak najmniej uciążliwa. Dlatego też korzystamy ze sprawdzonych form dostawy. Oferujemy Państwu wysyłkę zamówienia poprzez firmy kurierskie DHL oraz DPD oraz Paczkomaty InPost.

Jeżeli zachodzi taka konieczność wysyłamy towar również za granicę.


KURIER DHL

Koszt dostawy kurierem DHL dla zamówień o wartości powyżej 345 zł- 0zł

Koszt dostawy kurierem DHL dla zamówień o wartości poniżej 345 zł- 12,99złKURIER DPD:

Koszt dostawy kurierem DPD dla zamówień o wartości powyżej 345 zł- 0zł

Koszt dostawy kurierem DPD- 12,99 zł


Paczkomaty InPost:

Koszt dostawy dla zamówień o wartości powyżej 345 zł -0zł

Koszt dostawy dla zamówień o wartości poniżej 345zł- 8,99złWYSYŁKI ZAGRANICZNE- KOSZT ZALEŻY OD MIEJSCA DORĘCZENIA I JEST USTALANY INDYWIDUALNIEZ chwilą przejęcia przesyłki przez firmę kurierską zostanie wysłana do Ciebie wiadomość drogą elektroniczną z numerem listu przewozowego (jeżeli podałeś swój poprawny adres e-mail składając zamówienie). Dzięki możliwości zlokalizowania przesyłki na stronie www.dhl.com.pl oraz www.dpd.com.pl całodobowo możesz śledzić położenie swojego zamówienia. Chcemy, aby każdy nasz klient otrzymał swoje zamówienie jak najszybciej, dlatego już następnego dnia będziesz mógł otrzymać swoje zamówienie.DOSTAWA PRZESYŁKI


Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00 – 18.00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, pogody oraz samego spedytora. Kurier nie ma obowiązku dzwonienia przed dostarczeniem przesyłki, ale zazwyczaj stara się skontaktować z odbiorcą.Możesz skontaktować się z firmą kurierską w celu uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące transportu Twojej przesyłki podając numer listu przewozowego.